Påmelde

 

Påmelde konkuranseklasse kvinner:

Totalt antall påmelde : 25. Viser 100 per side
FornamnEtternamnKlubbKlasse
Vilde Alfstad Olsen Scott 15-17
Tine Alfstad Olsen SCOTT-Team 15-17
Mathilde Bjørge Ringebu og Fåvang 15-17
Lucia Philipp Tvedestrand turn og friidrett 18-19
Reese Bendiksen Skogadalsbøen 18-19
Julie Larsen IK Tjalve 18-19
Bertine Thorsnes Lefdal IL Bjørn 20-22
Annie Bersagel Tjalve 23-34
linda marie strompedal Namdalløpeklubb 23-34
Maren Wangensteen Høre Ryfoss IL 23-34
Julie BØTUN Spirit stavanger friidrett 23-34
Kristine Lindborg Jotun 23-34
Ellen Burchardt Stor-Elvdal SK 23-34
Karoline Holsen Kyte Førde IL Friidrett 23-34
Ingrid Ukkelberg Marnardal IL 35- 39
Guri Fossdal IL Fanaråk 35- 39
Margrethe Ouren DNB 35- 39
Manuela Haugland Ingen 40-44
Stine Aarstad Ås IL 40-44
Inger Gro Lien Samnanger IL 50-54
Inger Krüger Lyn Ski 50-54
Elisabeth de Lange IL Jutul 50-54
Therese Eidsheim Mjøsdalen IL 50-54
Trine Strømstad O 50-54
Norunn Stavø Florø tif 60-64

Påmelde konkuranseklasse menn:

Totalt antall påmelde : 76. Viser 100 per side
FornamnEtternamnKlubbKlasse
Erlend Sørheim Varegg fleridrett 15-17
Vegard Aarstad Ås IL 15-17
Mikkel Thomassen Lillehammer IF 15-17
Håvard Klakegg Jølster IL 15-17
Markus Nes Hafslo IL 15-17
Thomas Haugen de Lange IL Jutul 18-19
Per-Christian Grieg Varegg fleridrett 18-19
Simon Niese FOS Erlangen 18-19
Jonas Niese Uni Wien 20-22
Stian Mjøs Mjøsdalen IL 23-34
Thomas Mittet Molde 23-34
Aleksander de Lange Claussen IL Jutul / Team Høvikklinikken 23-34
Torstein Tengsareid IL Skjalg 23-34
Almar Gåsland Sygna Vgs 23-34
Hallvard Sørheim Evjestad Bjørn 23-34
Andreas Skylstad Norangdal IL 23-34
Jakob Meløy NTNUI 23-34
Geir Steig Luster il 23-34
Iver Lierhagen Ingen 23-34
Tommy Garland Ingen 23-34
Rico Hejlskov Mogensen St. Binderup Orienteringsklub 23-34
Anders Westh Matthesen --- 23-34
Tore Bjørnstad Vestre Spone IF 23-34
Maths Listou Kattøyra Sankarlag 23-34
Harald Eidsheim Mjøsdalen IL 23-34
Torgeir Haugen Tysse Førde IL 23-34
Thomas Burchardt Stor-Elvdal SK 23-34
Anton Landgren Strömstad Löparklubb 23-34
Vegard Nessa Balestrand IL 23-34
Eirik Hovland Årdalstangen IL 23-34
Johan Bugge Mosvik IL friidrett 23-34
Øyvind Heiberg Sundby IK Tjalve 35- 39
Jan Petter Farestveit ----- 35- 39
Erling Hisdal IK Tjalve 35- 39
Sølve Moe Hafslo Innebandy 35- 39
Tommy Havellen Hestnes motbakkalag 35- 39
Roar Eriksen Balestrand 35- 39
Øyvind Evensen KRUTT&HANTLER IL 35- 39
Håvard Strømstad Vågå 35- 39
Hallvard Seim Lysne Årdalstangen IL 35- 39
Ketil Monssen BFG Bergen Løpeklubb 35- 39
Håvard Fuglesteg IL Fanaråk 35- 39
Rune Aase Kalhagen Eid Motbakkelag 40-44
Bjørn Arild Grindhaug Hestnes Motbakkalag 40-44
Vidar Mallesvik Jølster 40-44
Sverre Nesdal Aske Fjellhug Vereide 40-44
Knut Håkon Ouren Messelt Skog 40-44
Lars Otto Alme Fjellhug/Vereide IL 40-44
Per-Christian Lysaker Torgersrud Team Sportsmanden 40-44
Cato Rachlew Conecto 45-49
Vidar Haugland Ingen 45-49
Pål Rørvik SIL 45-49
Sveinung Bjørge Ringebu og Fåvang 45-49
Lukas Niese Fachklinik Herzogenaurach 45-49
Bjørn Høgvall Rælingen Skiklubb 45-49
Jan Øyvind Bolstad il fanaråk 45-49
Per Ove Walaker IL Fanaråk 45-49
Magne Kvalsøren Luster Telemark 45-49
Arne Eithun Sogndal IL 45-49
Jan Erik Reknes Sædalen IL 50-54
GEIR GRINDEDAL jotun 50-54
Lars Krüger Lyn Ski 50-54
Kjell Mundal FJÆRLAND 50-54
Fred Morgan Larsen Fredrikstad IF 50-54
Arvid Brudevoll Vik Il 50-54
Kim Tronrud Bagn IL 55-59
Magne Lundefaret Lillehammer Skiklub 55-59
Morthen Askildsen Spareskillingsbanken, Kristiansand 55-59
Jan Ulvesten Trondheim 55-59
Arild Bjarkø Os IL 60-64
Magnar Solheim Norddalsfjord I.L 60-64
Ole Bjørn Braathen Vestre Lier 60-64
Ove Bernes Mjøsdalen IL 65-69
Hans Bjørn Kvalsvik Ft&If 70-74
Christian Børs Lind Røa IL 75+
Birger Normann Hanstveit Mjøsdalen il 75+

Påmelde mosjonsklasse:

Totalt antall påmelde : 71. Viser 100 per side
FornamnEtternamnKlubbKlasse
Ida Brattland Vaa Ingen mosjon
Bente Bredesen Ulseth Ingen mosjon
Karen Bredesen Ulseth Ingen mosjon
Elisabeth Brattland Ingen mosjon
Johanne Brattland Vaa Ingen mosjon
Annbjørg Kvam Aktiv mot kreft mosjon
Morten Dørum Dørstokk Mila mosjon
Einar Strand Olden il mosjon
Anne Perlaug Fossøy Hafslo il mosjon
Håkon S. Stokka Dørstokken mosjon
Alf Henning Evjestad Luster Sparebank/il Bjørn mosjon
Gaute Handegard privat mosjon
Hege Alfstad Scott mosjon
Ørjan Olsen Scott mosjon
Kjartan Haveland Laksevåg mosjon
Kari Ingeborg Bukve mosjon
Tone Helen Kvalen Hafslo mosjon
Marthea Eide Bukve mosjon
Kolbein Eide Bukve mosjon
Bendik Eide Bukve mosjon
Øystein Bolstad IL Fanaråk mosjon
Hjørdis Berge Brekken Egen mosjon
Hans-Olav Meløy Hafslo IL mosjon
Kårhild Melheim Rinde Vik mosjon
Gerda v. Hattem n.v.t. mosjon
Inger Marie Sjaastad Engangslisens mosjon
Nina Revheim Engangslisens mosjon
Stig Ole Koppen Privat mosjon
Maria Sande Koppen Privat mosjon
Geir Sveinung Alme IL Bjørn mosjon
Kåre R. Haugen Monkehåjen G T mosjon
Marte Nilsen Mork Gudbrandsdal politiidrett mosjon
Idar Arne Kristiansen Rosenborg BK mosjon
Friederike Niese --- mosjon
Elisabeth Marie Søyland Team Søyland mosjon
Magnar Nilsen ØRSTA IL mosjon
Ingvild Otterdal Nilsen ØRSTA IL mosjon
Kristian Johnsen IL Fanaråk mosjon
Mona Stormark Privat mosjon
Jonny Johnsen IL Fanaråk mosjon
Heidi Listou Luster IL mosjon
Aina Elise Stokkenes IL Fanaråk mosjon
Morten Listou mosjon
Karen Fjøsne IL Fanaråk mosjon
Linda Hauge IL Fanaråk mosjon
Sigurd Hauge IL Fanaråk mosjon
Jakob Øygard IL Fanaråk mosjon
Marie Moen IL Fanaråk mosjon
Marie Alme IL Fanaråk mosjon
Solveig Farestveit IL Fanaråk mosjon
Vegard Fodnes IL Fanaråk mosjon
Torill Neverdal IL Fanaråk mosjon
Anne Marie Bolstad IL Fanaråk mosjon
Maiken Bolstad IL Fanaråk mosjon
Jan vidar Snefugl Folldal if mosjon
Mona Stormark Privat mosjon
Geir Hauge Luster Energiverk BIL mosjon
Maria Laingen Statens vegvesen mosjon
Øystein Sande Bedriftsidrettslaget NRBR IKS mosjon
Linn Therese Skagen I.L. Fanaråk mosjon
Anja Skagen I.L Fanaråk mosjon
Hans Arvid Skagen I.L Fanaråk mosjon
Kjetil Magnar Guddal Mesta as mosjon
Tore Fortun Fanaråk mosjon
Anders Fortun Fanaråk mosjon
Mona Bukve IL Fanaråk mosjon
Noah Kvalsøren IL Bjørn mosjon
Christoffer Kvalsøren IL Bjørn mosjon
Kristin Vee Ingen mosjon
Jonas Sandbakk Ingen mosjon
Aud Berit Fossøy Ingen mosjon